Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 29.05.2017

pretežno jasno
Danes bo sončno. Čez dan bo zapihal šibak veter južnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 29 stopinj C.
12°C | 29°C
torek, 30.05.2017
14°C | 30°C
sreda, 31.05.2017
15°C | 30°C
četrtek, 01.06.2017
16°C | 30°C
petek, 02.06.2017
14°C | 28°C
Opozorila
Ponedeljek, 29.5.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
29°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Vabilo na letni koncert


KULTURA

| |
05.05.2015      15:04
A A

Vabilo na letni koncertDeli:

Mešani pevski zbor PD Horjul

vabi na letni koncert:

SLIŠIŠ ZVENETI SRCE?

v soboto, 9. 5. 2015, ob 20. uri

v dvorani prosvetnega doma v Horjulu.

Gostje: Mateja Gorjup in duo Najaua

 

Vabljeni!

Toplo spomladansko sonce je naravo že dodobra prebudilo iz dolgega zimskega spanca in brstenje prvih cvetlic že nakazuje prihod toplejših dni. Člani mešanega pevskega zbora iz Horjula med zimo nismo počivali, ampak smo se s pridnim obiskovanjem rednih tedenskih vaj skrbno pripravljali na zaključek letošnje sezone, katere vrhunec predstavlja letni koncert. V mesecu septembru se je od vodenja zbora poslovila nekdanja zborovodkinja, zato se je začetek vaj zamaknil. Na našo srečo se je na oglas javil novi vodja zbora Dušan Ješelnik in pevci smo ga medse lepo sprejeli. S svežo energijo in z zanimivimi učnimi prijemi nas je privabil na tedenske vaje, ki so se ob dolgih zimskih ponedeljkovih večerih začenjale točno ob pol osmih. Dve uri in pol sta hitro minili, v veselem decembru so se vaje v drugačni obliki in s pesmijo na ustih včasih zavlekle tudi pozno v večer. V času božičnih praznikov smo nanizali kar nekaj nastopov, ob bregu Ljubljanice s pesmijo zabavali in očarali mimoidoče, s krajšim koncertom popestrili vsakdan v domu starejših Horjul in se skupaj veselili novih dogodivščin v pomladih mesecih. Ob prihajajočem koncertu se pevci iz srca zahvaljujemo vsem, ki so nam tako s finančno pomočjo kot s prostovoljnim delom pomagali, da lahko ohranjamo kulturno dediščino in gojimo petje. Obenem pa vas vljudno vabimo na letni koncert, kjer boste ljubitelji petja uživali ob poslušanju ubranih glasov in morda koga spodbudili, da se nam v septembru tudi pridruži.

 

Za MePZ Horjul zapisala: Blanka Delalut 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Horjul!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 448
Izšla: 24.04.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.