Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-8°C | -1°C
sobota, 21.01.2017
-9°C | -1°C
nedelja, 22.01.2017
-9°C | 0°C
ponedeljek, 23.01.2017
-10°C | -1°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-8°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Nogometno igrišče z umetno travo že skoraj ......


ŠPORT, OBČINSKE

| |
25.11.2014      17:12
A A

Nogometno igrišče z umetno travo že skoraj končanoDeli:

V mesecu septembru je podjetje Fit Šport pričelo z deli za izgradnjo novega Nogometnega igrišča Brinje Grosuplje z umetno travo, dela vse od takrat lepo napredujejo, že v naslednjem tednu pa bo izgradnja igrišča zaključena.

  

Da je temu res tako, sta si potek izgradnje v petek, 21. novembra 2014, ogledala tudi župan dr. Peter Verlič in direktor občinske uprave Dušan Hočevar. Župan je ob tem dejal, da se že veseli, ko bodo na tem igrišču trenirali in tekmovali mladi nogometni navdušenci.

  

Predsednik Nogometnega kluba Brinje Grosuplje doc. dr. Denis Čaleta pa je že pred časom povedal, da ta investicija pomeni res velik korak naprej tako za nogomet, kot tudi za šport v Grosuplju nasploh. Da je projekt dober in da ustreza vsem najstrožjim kriterijem, tudi Mednarodne nogometne zveze (Fifa), so se strinjali tudi predstavniki Nogometne zveze Slovenije s predsednikom Aleksandrom Čeferinom na čelu.

 

Vir (tekst in foto): http://www.grosuplje.si/izgradnja-nogometnega-igria-brinje-grosuplje-z-umetno-travo-kmalu-konana.html
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Grosuplje!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!