Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 05.12.2016

delno oblačno
Ponoči se bo oblačnost od jugozahoda prehodno širila tudi nad osrednjo in del vzhodne Slovenije. Po nekaterih nižinah bo zjutraj megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, na Primorskem od 0 do 5 stopinj C.
0°C | 4°C
torek, 06.12.2016
0°C | 6°C
sreda, 07.12.2016
-3°C | 5°C
četrtek, 08.12.2016
-4°C | 0°C
Opozorila
Nedelja, 4.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
4°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

3. srečanje društev na Ključu


SOSED SOSEDU

| |
12.06.2015      10:46
A A

3. srečanje društev na Ključu


Tudi letos so se člani društev upokojencev Dobrova, Horjul, Vrzdenec in Kozarje 30. maja srečali na Ključu. Zbrali so se v vasi Brezje pri Brunarici Rafaela Urbančiča.


Deli:

Za jutranjo dobrodošlico je poskrbel "Rafl" s šilcem žganja in borovničkami, žena Francka pa je spekla kolače, piškote in njene "kifle". Pri brunarici smo lahko tudi parkirali. Iz vasi smo organizirano odšli proti Ključu, nekateri pa so medtem prihajali tudi iz Babne Gore, peš iz Dobrove in Horjula. Organizacijo sta vodila predsednik DU Dobrova Tone in blagajničarka Majda, za kuhanje klobas pa sta poskrbela Zvone in Marjeta Urbančič. Tone je vse udeležence pozdravil s kratkim nagovorom in pozval, da bi se srečali drugo leto na drugem kraju ter predal besedo županu Francu Setnikarju, ki se je odzval na vabilo na prireditev. Sledila je malica, potem pa nas je zabaval Andrej Tehovnik s harmoniko. Pecivo so spekle in medtem postregle pridne roke upokojenk iz Brezij. Srečanja se je udeležilo 90 članov in članic društev. S Ključa smo odšli ob 13. uri, kajti čakala nas je še ena obveznost – udeležba na paradi ob 70. obletnici PGD Brezje.

 

Za DU Dobrova Anica Tomšič

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 443/2
Izšla: 28.11.2016

Prelistaj E-izdajo
Koledar dogodkov Preglej vse
December 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
04.12.2016
Danes ni dogodkov.
07.12.2016 | Kultura
Jazzva koncert

Bodite prvi pri oddaji mnenja.