Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 09.12.2016

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, predvsem v zahodni Sloveniji bo občasno več oblačnosti. Po nižinah v notranjosti bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -7 do -2, ob morju in v višjih legah od 2 do 7 stopinj.
-9°C | 7°C
sobota, 10.12.2016
-9°C | 7°C
nedelja, 11.12.2016
-7°C | 8°C
ponedeljek, 12.12.2016
0°C | 9°C
torek, 13.12.2016
-4°C | 5°C
Opozorila
Petek, 9.12.2016 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-9°C
7°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Vabilo na podjetniško kavico


OBVESTILA

| |
08.04.2015      9:30
A A

Vabilo na podjetniško kavico


Razvojna agencija Zgornje Gorenjske vas v sklopu projekta Podjetniška kavica vljudno vabi, da se udeležite aprilske delavnice z naslovom Kako do brezplačne podjetniške promocije na družbenih omrežjih.


Deli:

Praktična delavnica bo spregovorila o koristnih napotkih, kako uporabiti družbene medije (Facebook, LinkedIn, Google+ in Instagram) za povečanje prepoznavnosti vaše dejavnosti, vaše blagovne znamke in kako z njimi privabiti nove potencialne stranke.


V drugem delu bomo načrtovali marketinške in prodajne kampanje. Povezali bomo svoje domače spletne strani z družbenimi mediji. Še več – poizkusili se bomo povezati tudi med sabo in ugotoviti, kje lahko najdemo sinergijske učinke. Delavnica je primerna za vse, ki že imate izkušnje z družbenimi mediji. In če jih še nimate, imate še čas, da jih pridobite!


Delavnica bo organizirana v sredo, 15. 4. 2015, od 10.00 do 13.30 v prostorih Razvojne agencije Zgornje Gorenjske, Spodnji plavž 24e, 4270 Jesenice. Delavnico bo izvajal g. Blaž Branc.


V času izvajanja navedenih delavnic boste lahko pridobili informacije o postopku registracije s. p. ali d. o. o. ter o splošnih aktivnostih točke VEM Razvojne agencije Zgornje Gorenjske.


Udeležba je brezplačna, saj delavnice sofinancirajo občine Kranjska Gora, Jesenice, Gorje, Žirovnica, Radovljica in Bohinj. Vašo prijavo potrdite na telefonski številki 04 5813 413 ali po elektronski pošti hermina.biscevic@ragor.si. Prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest.


Vljudno vabljeni!Hermina Biščević, RAGOR

Povezani članki
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!