Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.01.2017

jasno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, burja bo počasi slabela. Drugod po Sloveniji bo sprva pretežno oblačno, sredi dneva in popoldne pa se bo večinoma delno zjasnilo, le na jugu bo ostalo bolj oblačno. Ponekod bo še pihal severovzhodni veter, ki pa bo slabel. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem okoli 5 stopinj.
-9°C | -1°C
sobota, 19.01.2017
-8°C | 1°C
nedelja, 21.01.2017
-12°C | 0°C
ponedeljek, 22.01.2017
-10°C | 0°C
torek, 23.01.2017
-10°C | 3°C
Opozorila
Četrtek, 19.1.2017 ob 9h
Burja na Primorskem bo počasi slabela, a bodo danes do večera njeni najmočnejši sunki še lahko dosegali hitrost okoli 100 km/h.
-9°C
-1°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Vabilo na podjetniško kavico


OBVESTILA

| |
08.04.2015      9:30
A A

Vabilo na podjetniško kavico


Razvojna agencija Zgornje Gorenjske vas v sklopu projekta Podjetniška kavica vljudno vabi, da se udeležite aprilske delavnice z naslovom Kako do brezplačne podjetniške promocije na družbenih omrežjih.


Deli:

Praktična delavnica bo spregovorila o koristnih napotkih, kako uporabiti družbene medije (Facebook, LinkedIn, Google+ in Instagram) za povečanje prepoznavnosti vaše dejavnosti, vaše blagovne znamke in kako z njimi privabiti nove potencialne stranke.


V drugem delu bomo načrtovali marketinške in prodajne kampanje. Povezali bomo svoje domače spletne strani z družbenimi mediji. Še več – poizkusili se bomo povezati tudi med sabo in ugotoviti, kje lahko najdemo sinergijske učinke. Delavnica je primerna za vse, ki že imate izkušnje z družbenimi mediji. In če jih še nimate, imate še čas, da jih pridobite!


Delavnica bo organizirana v sredo, 15. 4. 2015, od 10.00 do 13.30 v prostorih Razvojne agencije Zgornje Gorenjske, Spodnji plavž 24e, 4270 Jesenice. Delavnico bo izvajal g. Blaž Branc.


V času izvajanja navedenih delavnic boste lahko pridobili informacije o postopku registracije s. p. ali d. o. o. ter o splošnih aktivnostih točke VEM Razvojne agencije Zgornje Gorenjske.


Udeležba je brezplačna, saj delavnice sofinancirajo občine Kranjska Gora, Jesenice, Gorje, Žirovnica, Radovljica in Bohinj. Vašo prijavo potrdite na telefonski številki 04 5813 413 ali po elektronski pošti hermina.biscevic@ragor.si. Prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest.


Vljudno vabljeni!Hermina Biščević, RAGOR
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!