Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.08.2018

jasno
Ponoči bo povečini jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, ob morju okoli 20°C.
17°C | 32°C
torek, 19.08.2018
17°C | 31°C
sreda, 21.08.2018
17°C | 32°C
četrtek, 22.08.2018
17°C | 33°C
petek, 23.08.2018
18°C | 33°C
Opozorila
Nedelja, 19.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Verske

Četrta tradicionalna maša pri kapelici Marije ......


VERSKE

| |
04.06.2017      11:48
A A

Četrta tradicionalna maša pri kapelici Marije Brezmadežne v Drašči vasiDeli:

Prelepa prva sončna sobota v mesecu juniju je bila prav poseben dan, saj je v popoldanskih uricah potekala že četrta slovesna maša pri kapelici Marije Brezmadežne na koncu Drašče vasi. To bogoslužno zgradbo je leta 2013 postavil g. Miro Strnad iz zaobljube ob okrevanju njegove žene po hudi prometni nezgodi.

Ob prisotnosti vseh vaščanov in številnih drugih gostov sta 4. sveto mašo darovala duhovnik g. Uroš Švarc ter stalni diakon g. Jože Iskra. Mašni obred so popestrili pevci Kulturnega društva Šmihel pri Žužemberku pod okriljem mentorja g. Aleša Rojca  ter mlada solo pevka gdč. Sara Sadar.

Gostitelja g. Miro in ga. Cvetka Strnad sta po končanem mašnem obredu svoje goste pogostila z raznimi dobrotami.  

Miro in Cvetka Strnad želita izkoristiti priložnost in se zahvaliti vsem sodelujočim (duhovniku g. Urošu Švarcu, diakonu g. Jožetu Iskra, pevcem KD Šmihel pri Žužemberku, zborovodji g. Alešu Rojcu, solo pevki gdč. Sari Sadar, vsem vaščanom, domačim, prijateljem ter ostalim gostom), ki so prispevali k uresničitvi letošnjega nepozabnega dogodka. 

Nevenka Urbančič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!