Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Zvečer bodo padavine ponehale in od zahoda se bo delno zjasnilo.
18°C | 31°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 26°C
petek, 30.06.2017
13°C | 29°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 28°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

V KLOPCAH PRAZNOVALI


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
28.08.2016      10:24
A A

V KLOPCAH PRAZNOVALIDeli:

15. avgusta je Marija Škufca s Klopc pri Dvoru praznovala  90 let. Čeprav je v življenju okusila veliko težkih in stresnih situacij je relativno zdrava in vesela. Ob smrti moža, dveh sinov in vnuka je bilo težko, a je vse   prenesla s pokončno in odločno držo.

Vaščani so ji postavili slavolok, kar dokazuje, da ima v vasi in okolici veliko prijateljev. Domači so se zbrali na njen rojstni dan. Čeprav je hiša velika, se je napolnila do zadnjega kotička.  Vesela je bila, obiska svojih otrok in sorodnikov, še posebej pa trinajst vnukov in štirinajst pravnukov.

Delegacija občinske uprave Žužemberk, na čelu z direktorjem in županom, društva upokojencev in krajevnega odbora Rdečega križa z Dvora, pa smo Marijo obiskali dan po praznovanju. Za jubilej smo ji čestitali, izročili šopke in ji izročili skromna darila.  Ob obloženi mizi, ki jo je pripravila snaha Danica, smo s slavljenko poklepetali in nazdravili, kar se ob takšnem dogodku tudi spodobi. Ob pogovoru je čas hitro tekel. Ob slovesu smo ji zaželeli zdravja in obljubili, da se najpozneje po enem letu ponovno srečamo.   

Dušan Mikec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV DVOR? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!