Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

delno oblačno
Ponoči in zjutraj se bo na severu in v hribovitih krajih na zahodu države pooblačilo. Drugje bo zjutraj še deloma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 15 °C
11°C | 24°C
petek, 25.04.2018
11°C | 28°C
sobota, 27.04.2018
10°C | 22°C
nedelja, 28.04.2018
10°C | 27°C
ponedeljek, 29.04.2018
13°C | 28°C
Opozorila
Sreda, 25.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
11°C
24°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

NOV NASLOV DRŽAVNIH PRVAKOV V MALI ODBOJKI


ŠPORT, ŠOLSTVO

| |
23.05.2017      21:39
A A

NOV NASLOV DRŽAVNIH PRVAKOV V MALI ODBOJKIDeli:

 V nedeljo, 21.5.2017, so se končala še zadnja tekmovanja v klubskih kategorijah za sezono 2016/2017. V velikem finalu male odbojke v Šoštanju so slavili igralci KEKO Opreme iz Žužemberka, ki so premagali ekipo Salonit Anhovo in postali novi (stari) državni prvaki. To je že njihov tretji zaporedni naslov. Žužemberčani so tekmo začeli zbrano in silovito. Igrali so brez napak, njihovih močnih udarcev pa nasprotnik ni mogel zaustavljati. Z lepimi akcijami so navduševali svoje navijače na tribuni, ki so jih glasno spodbujali. Prednost je hitro rastla in set se je končal z rezultatom 25:11. Bolj napeto je bilo v drugem setu. Nasproti sta si stali drugi ekipi in do 20. točke so imeli pobudo igralci Salonita. Potem pa je Žužemberčanom le uspelo zmanjšati število lastnih napak, dobiti set z rezultatom 25:22 in osvojiti zlato odličje. S to zmago so si priborili že 25. naslov državnih prvakov v mlajših kategorijah, skupaj  so na državnih prvenstvih osvojili kar 51 medalj.

V ekipo se je po težji poškodbi vrnil kapetan Jure Legan, ki pa na tekmi še ni zaigral. Odgovornost so tako prevzeli igralci prve postave Nejc Suhadolnik, Mohor Travnik, Gašper Longar in Niko Longar. Igrali so še Mark Gliha, Jure Kocjančič, David Pajnkiher, Tomaž Novak, Žiga Hrovat, Jaka Juršič, Tilen Gnidovec in David Pograjc. Tretje mesto je pripadlo ekipi Maribor mala, četrto pa Calcitu iz Kamnika.

                                                                                             Trener: Bojan Brulec

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!