Logo MojaObčina.si

Žužemberk

DANES
14°C
4°C
JUTRI
12°C
0°C

Sobotno dopoldne v znamenju preventive

Sobotno dopoldne, 17. junija 2021, je bilo v znamenju zdravja. V sklopu Trških dni je Krajevna organizacija RK Žužemberk organizirala preventivne zdravstvene meritve krvnega tlaka, sladkorja in holesterola v krvi. Sledil je tudi posvet z zdravnico Nežko Dular. Poleg tega je imela ekipa PP občine Žužemberk, z mentorjem Janijem Krajncem in Jernejo Filipič, tudi prikaz oživljanja z defibratorjem.

Vzporedno je potekalo tudi testiranje in cepljenje za Covid-19, ki so ga izvajali zdravstveni delavci ZD Novo mesto.

Dogodek je bil množično obiskan.

V imenu RK Žužemberk se vsem, ki so sodelovali v tej prostovoljni akciji, lepo zahvaljujemo.

 

Besedilo: Alenka Sajovec

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi