Logo MojaObčina.si

Žužemberk

DANES
21°C
12°C
JUTRI
21°C
12°C

KRVODAJALSKA AKCIJA V ŽUŽEMBERKU

Na OŠ Žužemberk smo, 23. junija 2021, izpeljali že drugo krvodajalsko akcijo, ki je bila spet uspešna, saj je prišlo 74 krvodajalcev, od tega trije prvič.

Akcije še vedno potekajo na prilagojen način, kar pa ne odvrne rednih krvodajalcev, ker poteka vse skupaj veliko bolj tekoče, prihajajo naročeni po urah, veseli pa smo tudi tistih, ki se odločijo zadnji hip. Prihajajo sodelavci, sorodniki, prijatelji, kar nas še posebej veseli, saj pridejo vedno, ko je organizirana akcija.

Tudi tokrat je za malico poskrbela ekipa ZTM Ljubljana, ki je za krvodajalce pripravila sendviče, šolske kuharice pa so skuhale dobro kavo in čaj, ki sta se prilegla k piškotom.

Drage krvodajalke in krvodajalci, hvala, ker se odzivate na naša vabila in darujete del sebe za druge. Želimo vam lepe in mirne počitnice, pazite nase in ostanite zdravi, predvsem pa ne pozabite na tiste, ki potrebujejo kri in pridite na odvzem, ko le morete, saj so zaloge krvi zelo nizke.

Besedilo: Mateja Šlajkovec

Foto: OZ RKS NM

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi