Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
1°C | 4°C
ponedeljek, 19.11.2018
2°C | 3°C
torek, 20.11.2018
2°C | 2°C
sreda, 21.11.2018
2°C | 4°C
četrtek, 22.11.2018
4°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 8h
V nedeljo dopoldne bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini še presegali hitrost 100 km/h.
1°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Občni zbor KORK Žužemberk


PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
02.04.2017      20:15
A A

Občni zbor KORK ŽužemberkDeli:

 

 V četrtek, 30.3.2017, smo se drugič v letošnjem letu zbrali člani Krajevne organizacije RK Žužemberk, tokrat na letnem Občnem zboru. Sestanku sta prisostvovala tudi predstavnik občine, g. Jože Šteingel in sekretarka OZRK Novo mesto, ga. Barbara Ozimek.

Po uvodnem pozdravu predsednice, ge. Alenke Sajovec, sta nas pozdravila in nagovorila tudi povabljena gosta, ki sta izrazila navdušenje nad številnimi prostovoljci in nam zaželela veliko volje in delovne vneme še naprej. 

.  

V nadaljevanju smo pregledali poročilo o delu v preteklem letu 2016, ki je bilo za nas kratko, a uspešno, saj je Krajevna organizacija RK Žužemberk po nekajletnem premoru ponovno pričela z delovanjem 11.novembra 2016 in že naslednji teden uspešno izpeljala pogostitev za starejše, v decembru pa smo obiskali občane stare 80 let in več, ter jih tudi obdarili. 

 

Tudi v letošnjem letu ne bomo počivali. Na Občnem zboru smo na novo izvolili člane v nadzorni odbor, tajnico in podpredsednico ter sprejeli plan dela za letos. Delovali bomo v dobro ljudi naše občine in jim približali pomoč, ki jim pripada. V marcu smo tako že razdelili prehranske pakete iz sklada za evropsko pomoč najbolj ogroženim, to akcijo pa bomo letos ponovili še dvakrat.

 

Še vedno pa medse sprejemamo nove člane, zato lepo vabljeni vsi, ki bi želeli pomagati, da se nam pridružite. 

 

Besedilo in foto: Tamara Plot
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!