Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

oblačno
Popoldne se bo delno zjasnilo, nastajale bodo krajevne plohe, pogosteje v vzhodnih krajih. Pihal bo veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najvišje temperature bodo od 24 do 27, na Primorskem do 30°C.
17°C | 26°C
torek, 24.07.2018
14°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 28°C
četrtek, 26.07.2018
16°C | 29°C
petek, 27.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

Občni zbor KORK Žužemberk


PROSTOVOLJSTVO, DRUŠTVA

| |
02.04.2017      20:15
A A

Občni zbor KORK ŽužemberkDeli:

 

 V četrtek, 30.3.2017, smo se drugič v letošnjem letu zbrali člani Krajevne organizacije RK Žužemberk, tokrat na letnem Občnem zboru. Sestanku sta prisostvovala tudi predstavnik občine, g. Jože Šteingel in sekretarka OZRK Novo mesto, ga. Barbara Ozimek.

Po uvodnem pozdravu predsednice, ge. Alenke Sajovec, sta nas pozdravila in nagovorila tudi povabljena gosta, ki sta izrazila navdušenje nad številnimi prostovoljci in nam zaželela veliko volje in delovne vneme še naprej. 

.  

V nadaljevanju smo pregledali poročilo o delu v preteklem letu 2016, ki je bilo za nas kratko, a uspešno, saj je Krajevna organizacija RK Žužemberk po nekajletnem premoru ponovno pričela z delovanjem 11.novembra 2016 in že naslednji teden uspešno izpeljala pogostitev za starejše, v decembru pa smo obiskali občane stare 80 let in več, ter jih tudi obdarili. 

 

Tudi v letošnjem letu ne bomo počivali. Na Občnem zboru smo na novo izvolili člane v nadzorni odbor, tajnico in podpredsednico ter sprejeli plan dela za letos. Delovali bomo v dobro ljudi naše občine in jim približali pomoč, ki jim pripada. V marcu smo tako že razdelili prehranske pakete iz sklada za evropsko pomoč najbolj ogroženim, to akcijo pa bomo letos ponovili še dvakrat.

 

Še vedno pa medse sprejemamo nove člane, zato lepo vabljeni vsi, ki bi želeli pomagati, da se nam pridružite. 

 

Besedilo in foto: Tamara Plot
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!