Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.01.2018

jasno
Ponoči bo pretežno jasno, ponekod po kotlinah lahko nastane kratkotrajna megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, v alpskih dolinah do -8, ob morju okoli 2.
-2°C | 11°C
četrtek, 25.01.2018
-1°C | 12°C
petek, 26.01.2018
5°C | 12°C
sobota, 27.01.2018
3°C | 14°C
nedelja, 28.01.2018
2°C | 9°C
Opozorila
Torek, 23.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
11°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

1. MAJ praznik dela - zabava na Komanci


DRUŠTVA

| |
01.05.2015      17:35
A A

1. MAJ praznik dela - zabava na Komanci


Člani konjeniškega društva Kljuse-Budganja vas so letos prevzeli organizacijo prvomajskega praznovanja na Komanci.


Deli:

1.5.2015 so člani Konjeniškega društva Kljuse-Budganja vas prevzeli organizacijo prvomajske zabave na Komnci nad Žužemberkom, kjer tradicionalno vsako leto poteka srečanje in zabava ob 1. maju prazniku dela.

 

 V hladnem prvo majskem dnevu, kot da bi ledeni možje pohiteli, se je zbralo dokaj veliko število ljudi iz bližnje okolice, ki so h Komanici, kot se reče prostoru in lovski koči na gradenški gori prišli peš ali pa z avtomobili. Tu je KD Kljuse poskrbelo za organizacijo in izvedbo prvomajske zabave. Za hrano, pijačo, glasbo in dobro raspoloženje je bilo poskrbljeno. Tudi nekaj naših političnih veljakov je bilo videti, vse skupaj pa je nagovoril in pozdravil tudi žužemberški župan Franc Škufca, ter nam zaželel prijetno druženje. Veselo razpoloženje je trajalo do poznih večernih ur. Če bi bil še lep sončen dan, bi bilo pohodnikov in pristašev tega tradicionalnega praznovanja še več, no kljub temu je bil organizator zadovoljen z obiskom, seveda pa upajo, da so bili tudi obiskovalci zadovoljni z organizacijo ki jo prvič do sedaj prevzelo konjeniško društvo Kljuse iz Budganje vasi
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KONJEREJSKO DRUŠTVO SUHA KRAJINA? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


KONJEREJSKO DRUŠTVO SUHA KRAJINA
KONJEREJSKO DRUŠTVO SUHA KRAJINA
GRAJSKI TRG 0026
Tel:(03) 860 38 60
Suhokranjske poti
Številka: 67
Izšla: 04.10.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.