Logo MojaObčina.si

Žužemberk

JUTRI
29°C
13°C
ČE.
26°C
16°C
Deli
4559

Občni zbor Radio kluba Žužemberk

Člani Radiokluba Žužemberk so se v petek 16. marca zbrali na letnem občnem zboru, ki je potekal v društvenih prostorih na Grajskem trgu 26 v Žužemberku.

Poslušali smo poročilo o delu, ki ga je posredoval predsednik, poročilo blagajnika o finančnem poslovanju in predsednika nadzornega odbora. Program, ki je bil sprejet na lanskem občnem zboru je bil opravljen v celoti, zato tudi posebnih pripomb na poslovanje ni bilo. Člani društva so največ časa posvetili tekmovanjem in osvojili kar nekaj vidnih rezultatov. Poleg tega so posebno pozornost namenili opremi in delovanju za  potrebe civilne zaščite. Tako so sodelovali na vaji  ARON, ko je bila predpostavka  poplave v Sloveniji. Regijski center je tako aktiviral vse radioamaterske radijske postaje  in s tem preizkusil, kako bodo zveze delovale. Radioklub je poleg povezave s centrom preizkusil tudi radioamaterske zveze znotraj občine Žužemberk. Člani so sodelovali na izobraževanjih,  predstavitvah in sodelovali z društvi znotraj občine. Sprejet je bil program dela, ki bo vodilo za delovanje društva v letu 2018.  Dušan Mikec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 1

Oglejte si tudi