Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.04.2018

delno oblačno
Popoldne bo jasno, pihal bo veter južnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 27 °C.
9°C | 26°C
nedelja, 22.04.2018
9°C | 28°C
ponedeljek, 23.04.2018
9°C | 28°C
torek, 24.04.2018
12°C | 24°C
sreda, 25.04.2018
11°C | 27°C
Opozorila
Sobota, 21.4.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
26°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občni zbor Radio kluba Žužemberk


DRUŠTVA

| |
18.03.2018      11:14
A A

Občni zbor Radio kluba ŽužemberkDeli:

Člani Radiokluba Žužemberk so se v petek 16. marca zbrali na letnem občnem zboru, ki je potekal v društvenih prostorih na Grajskem trgu 26 v Žužemberku.

Poslušali smo poročilo o delu, ki ga je posredoval predsednik, poročilo blagajnika o finančnem poslovanju in predsednika nadzornega odbora. Program, ki je bil sprejet na lanskem občnem zboru je bil opravljen v celoti, zato tudi posebnih pripomb na poslovanje ni bilo. Člani društva so največ časa posvetili tekmovanjem in osvojili kar nekaj vidnih rezultatov. Poleg tega so posebno pozornost namenili opremi in delovanju za  potrebe civilne zaščite. Tako so sodelovali na vaji  ARON, ko je bila predpostavka  poplave v Sloveniji. Regijski center je tako aktiviral vse radioamaterske radijske postaje  in s tem preizkusil, kako bodo zveze delovale. Radioklub je poleg povezave s centrom preizkusil tudi radioamaterske zveze znotraj občine Žužemberk. Člani so sodelovali na izobraževanjih,  predstavitvah in sodelovali z društvi znotraj občine. Sprejet je bil program dela, ki bo vodilo za delovanje društva v letu 2018.  Dušan Mikec
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI RADIO KLUB ŽUŽEMBERK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!