Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 26.09.2018

jasno
Danes bo pretežno jasno. Burja na Primorskem bo oslabela in popoldne ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo okoli 15, ob morju in na Goriškem do 20 °C.
1°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
5°C | 23°C
sobota, 29.09.2018
10°C | 17°C
nedelja, 30.09.2018
3°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 26.9.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
16°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občni zbor Radio kluba Žužemberk


DRUŠTVA

| |
18.03.2018      11:14
A A

Občni zbor Radio kluba ŽužemberkDeli:

Člani Radiokluba Žužemberk so se v petek 16. marca zbrali na letnem občnem zboru, ki je potekal v društvenih prostorih na Grajskem trgu 26 v Žužemberku.

Poslušali smo poročilo o delu, ki ga je posredoval predsednik, poročilo blagajnika o finančnem poslovanju in predsednika nadzornega odbora. Program, ki je bil sprejet na lanskem občnem zboru je bil opravljen v celoti, zato tudi posebnih pripomb na poslovanje ni bilo. Člani društva so največ časa posvetili tekmovanjem in osvojili kar nekaj vidnih rezultatov. Poleg tega so posebno pozornost namenili opremi in delovanju za  potrebe civilne zaščite. Tako so sodelovali na vaji  ARON, ko je bila predpostavka  poplave v Sloveniji. Regijski center je tako aktiviral vse radioamaterske radijske postaje  in s tem preizkusil, kako bodo zveze delovale. Radioklub je poleg povezave s centrom preizkusil tudi radioamaterske zveze znotraj občine Žužemberk. Člani so sodelovali na izobraževanjih,  predstavitvah in sodelovali z društvi znotraj občine. Sprejet je bil program dela, ki bo vodilo za delovanje društva v letu 2018.  Dušan Mikec
5 (1 glas)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI RADIO KLUB ŽUŽEMBERK? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!