Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
5°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
5°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
6°C | 21°C
petek, 27.10.2017
8°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Pohvala zimski službi


PROMET

| |
08.02.2015      12:05
A A

Pohvala zimski službi


Napovedi vremenoslovcev o sneženju so se vendarle deloma uresničile, saj je tudi naše kraje prekrila debela snežna odeja.


Čiščenje snega v Žužemberku
Čiščenje snega v Žužemberku
Deli:
Napovedi vremenoslovcev o  sneženju so se vendarle  deloma uresničile, saj je  tudi naše kraje prekrila debela snežna odeja.Na dogajanje so se hitro odzvale tudi zimske službe, ki so očistile vozne površine. Hitro so se odzvali tudi na Občini Žužemberk, kjer so organizirali delo tudi v soboto, 7. februarja. Komunalni delavci so tako skupaj z zunanjimi izvajalci pridno čistili javne površine na Dvoru in Žužemberku.   Verjamemo, da se bo vedno našel kdo, ki bo kritičen. Vedno se najdejo tudi taki, ki iščejo dlako v jajcu, a je potrebno priznati, da   je zimska služba minuli konec tedna   opravila zimski test z odliko in jim gredo vse čestitke. Seveda pa moramo tudi vsi ostali vzeti lopate v roke in počistiti pred svojim pragom. Seveda snega s svojih dvorišč občani ne smejo metat   na javne površine. Ne le, da s tem ovirajo promet, gre tudi za prekršek, ki ga medobčinska inšpekcija lahko tudi kaznuje. Pomembno je tudi, da imajo občani   povsod tam, kjer so hiše ob javnih poteh,   snegolove na strehah, žlebovi pa naj ne bodo speljani na pločnike in ceste.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!