Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
16°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 26°C
petek, 30.06.2017
13°C | 29°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 28°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Občni zbor Šmihelskih kulturnikov


KULTURA

| |
03.04.2016      11:48
A A

Občni zbor Šmihelskih kulturnikovFoto: Nevenka Urbančič
Foto: Nevenka Urbančič
Deli:

V soboto 02.04.2016 je potekal osmi občni zbor Kulturnega društva Šmihel pri Žužemberku.  Dogajanje je potekalo v Okrepčevalnici pri Medenu.  Poleg članov društva so se dogodka udeležili še podžupan Občine Žužemberk g.  Jože Šteingel ter občinska svetnika ga. Ida Kastelic ter g. Jože Pečjak.

Predstavniki posameznih sekcij (telovadba, orientalski ples, pravljične urice, Mlaj, pohodništvo, pevski zbor, potrkovalci, rekreacija in nogomet) kulturnega društva so podali svoja poročila za lansko leto ter predstavili plane, ki jih želijo realizirati v prihodnjem letu.  Potrdili so finančno poročilo in se osredotočili na strateško načrtovanje prihodnjega delovanja.

V društvu so se v preteklem letu periodično izvajale dejavnosti kot so telovadba, pravljične urice, nogometna rekreacija, Mlaj – skupina za osebno rast, pevski zbor. Izvedli so dva dogodka  v okviru  Trških dni (Mladi talenti v Šmihelu, orietalski ples). Organizirali so farno žegnanje, tople piškotke z namenom obdarovanja starejših, nogometni turnir, miklavževanje ter izdelovanje prazničnih voščilnic.

V prihodnje so si zastavili velike in povsem nove cilje, ki jih želijo v celoti realizirati.

Vsi  člani društva so izkoristili priložnost, da se zahvalijo vsem sponzorjem, sodelujočim za sofinanciranju in pomoč pri izvedbi dogodkov ter dejavnosti, ki so se izvedle pod njihovim okriljem.

Nevenka Urbančič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Žužemberk!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!