Logo MojaObčina.si

Žužemberk

DANES
33°C
18°C
JUTRI
35°C
18°C
4559

Bistvo našega življenja je v pomoči drugim

“Bodi dober in radodaren brez pričakovanj o nagradi,

in se pomiri z dejstvom, da bo dobrota našla svojo pot nazaj do tebe.”

(Princesa Diana)


Rotary klub Dolenjske Toplice, je po sklepu Območnega združenja Rdečega križa, ki so jih predlagale KORK Dolenjske Toplice, Straža, Mirna Peč in Žužemberk, podarilo deset kubičnih metrov drv za deset socialno ogroženih družin in posameznikov.

V sredo, 23. decembra 2020, so pozno popoldne drva prejeli dve družini iz Žužemberka. Pri predaji drv sta bili prisotni predsednica OZRK Novo mesto gospa Vesna Dular in predsednica KORK Žužemberk, Alenka Sajovec.


Iskrena hvala za dobra dela.


Besedilo: Jadranka Meglen

Foto: Alenka Sajovec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi