Logo MojaObčina.si

Zreče

JUTRI
26°C
9°C
ČE.
24°C
4°C
4260

ZREŠKI TEDEN 2019 že poteka

Lepo vabljeni na prireditve v okviru Zreškega tedna 2019.

Dogajanje poteka v počastitev praznika Občine Zreče. Osrednja prireditev bo Svečana seja Občinskega sveta Občine Zreče z županovim nagovorom, ki bo v torek, 28. maja, ob 18. uri v Kulturnem domu Zreče. Ob tej priložnosti bodo podelili nagrade, občinske grbe in druga priznanja.

Prireditve so se začele že minulo nedeljo, a bodo trajale vse do 9. junija. Še vedno je pred vami veliko pestrega dogajanja, ki ga na področju kulture, športa in delavnic prirejajo različni organizatorji. 

Podrobnejši programi teh prireditev so oziroma bodo objavljeni v mesečnem programu prireditev, na radiu Rogla, na plakatih in vabilih. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi