Logo MojaObčina.si

Zreče

DANES
18°C
12°C
JUTRI
20°C
6°C

Z avtobusom brezplačno na Roglo

Občine Oplotnica, Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče, ponosno združene v Turistično destinacijo Rogla-Pohorje, svoje občanke in občane ter obiskovalke in obiskovalce destinacije tudi letos prijazno vabimo na BREZPLAČNE VOŽNJE S TURISTIČNIM AVTOBUSOM, ki bo od 10. 8. do vključno 25. 8. 2019 vozil ob sobotah in nedeljah na relaciji Slovenske Konjice – Zreče – Rogla – Pesek.
Turistični avtobus bo tako domačinom kot obiskovalcem omogočal trajnostno in okolju prijaznejšo obliko prevoza na Roglo ob vikendih, ko je turistični obisk največji. Obenem želimo lokalno prebivalstvo spodbuditi k zdravemu in aktivnemu preživljanju prostega časa v neokrnjeni naravi. To je še en korak na poti v »zeleno« prihodnost, h kateri stremimo v turistični destinaciji Rogla-Pohorje in smo ga naredili skupaj s podjetjema Unitur in Avtobusnimi prevozi Lipičnik.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi