Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 19.06.2018

jasno
Zvečer bodo plohe povsod ponehale, ponoči se bo postopno zjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, v alpskih dolinah okoli 10, ob morju 20 °C.
13°C | 28°C
sreda, 20.06.2018
14°C | 29°C
četrtek, 21.06.2018
15°C | 31°C
petek, 22.06.2018
15°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 18.6.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
28°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Rogla in Terme Zreče »zlata« in »srebrna« na ......


TURIZEM

| |
17.10.2016      7:29
A A

Rogla in Terme Zreče »zlata« in »srebrna« na Gostinsko turističnem zboru v RadencihDeli:

Zaposleni v Unior Turizmu so se tudi letos odlično odrezali na tekmovanjih v okviru letošnjega 63. Gostinsko turističnega zbora v Radencih. Matjaž Kovačič iz Term Zreče je prejel zlato priznanje na tekmovanju vinskih svetovalcev o poznavanju slovenskih vin, medtem ko si je zlato priznanje »zakuhal« tudi Domen Omrzel z Rogle na tekmovanju v pripravi jedi v kotličku. Srebrno priznanje sta si prislužila kar dva sodelavca iz Term Zreče - Biserka Veselinović na tekmovanju v pripravi in postrežbi kave ter Metod Borovnik v poznavanju in točenju piva. Udeležba na tovrstnih tekmovanjih in odlični rezultati, ki jih naši sodelavci dosegajo, so izrednega pomena za naše podjetje, saj posebno pozornost namenjamo ravno vsebini in kakovosti ponudbe. Vsi v Unior Turizmu smo izjemno ponosni na naše »zlate« in »srebrne« kolege ter jim iskreno čestitamo. Z njihovim znanjem, strokovnostjo in srčnostjo raste tudi naša konkurenčnost na turističnem trgu. Izjemno ponosni smo tudi na nagrado, ki je mesto Zreče prejelo v okviru tekmovanja »Naša dežela – lepa in gostoljubna«.  V zelo hudi konkurenci so Zreče namreč postale tretje najlepše mesto v kategoriji zdraviliških krajev.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI UNITUR? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!