Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
3°C | 22°C
petek, 20.10.2017
4°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 22°C
nedelja, 22.10.2017
7°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
22°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Tirolske vasice iz nanizanke Gorski zdravnik ......


TURIZEM

| |
11.08.2016      23:01
A A

Tirolske vasice iz nanizanke Gorski zdravnik vas vabiDeli:

Zanimiva kulisa Tirolskih vasi in seveda vsebina iz nanizanke Gorski zdravnik je vzrok, da smo se odločili,
da ponovimo izlet za vse tiste,ki imajo še željo Tirolsko spoznati od blizu.Mladi imajo radi to oddajo,malo starejši v njej uživajo starejši pa trdijo,da je lepa pokrajina ,čeprav tudi oni radi vidijo tudi igralce te nanizanke.Moški Suzano,ženske pa največkrat zdravnika,ki sicer prav rad igra golf.
Ljudje so v teh vaseh navdušeni nad obiskom,čeprav ne vsi,saj tisti,ki v hišah snemanja stanujejo imajo pogosto probleme.Sama imam občutek,da je od poletja dalje ta zanimiva nanizanka prinesla malo dobre volje in prijetne trenutke pred TV,ko smo v zadnjih mesecih bili vajeni le slabih obvestil.Všeč mi je tudi ,da se na  avtobusu srečamo z mladimi in malo starejšimi iz različnih občin,kar je še posebej zanimivo.Tako  izlet ponavljamo zadnjič letos v soboto 24. septembra.Društvo upokojencev Zreče je tako razveselilo mnoge in prav prijetna družba je vsakič,ko se srečamo v avtobusu-pa čeprav bodo nekateri bodoči člani šele društva šele čez mnogo let. 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!