Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.01.2018

delno oblačno
Ponoči bo zmerno do pretežno oblačno, proti jutru lahko v severovzhodni Sloveniji pade kakšna kaplja dežja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 1, ob morju okoli 3 °C.
-2°C | 10°C
sreda, 24.01.2018
-1°C | 11°C
četrtek, 25.01.2018
0°C | 9°C
petek, 26.01.2018
6°C | 11°C
sobota, 27.01.2018
4°C | 12°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.1.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
10°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Panoramski pogled iz Planine na Pohorju


NOVICE

| |
13.10.2016      10:24
A A

Panoramski pogled iz Planine na PohorjuDeli:

Le 8 km iz Zreč, v prelepi vasici Planina na Pohorju se nahaja Apartma Panorama v večstanovanjski hiši. V njem lahko bivajo največ štiri osebe. Od ostalih delov stanovanjskega objekta je ločen z lastnim vhodom in se nahaja v drugem nadstropju. Ima dve sobi ki sta ločeni s pregradno steno in štiri dodatna ležišča. Tisti, ki si želite miru in svežega zraka ter čudovitih panoramskih pogledov je apartma Panorama ravno pravšnji za vas. Le nekaj kilometrov stran se namreč nahaja Rogla. Na 1.517 metrih nadmorske višine postane svet pravljično bel. Še posebej v zimskih dnevih, ko planjave počivajo pod debelo puhasto odejo naravnega snega in se mogočne pohorske smreke upogibajo pod snežno odejo. Poleti pa vas pot lahko zanese po pohodniških in kolesarskih poteh, kjer boste spoznali naravne znamenitosti ali zgovorne ostanke davne preteklosti. Apartma Panorama je za ta doživetja najboljše izhodišče.

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI LTO Rogla-Zreče, GIZ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!