Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

pretežno jasno
V notranjosti Slovenije bo oblačno. Občasno bo rosilo ali rahlo deževalo, nad okoli 700 m nad morjem pa rahlo snežilo. Ponoči se bodo rahle padavine umikale proti jugu, od severozahoda se bo pričelo jasniti. Na Primorskem bo delno jasno, pihala bo šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 5, v alpskih dolinah do -3, ob morju okoli 8 °C..
2°C | 11°C
nedelja, 19.11.2017
-1°C | 9°C
ponedeljek, 20.11.2017
-4°C | 10°C
torek, 21.11.2017
-1°C | 9°C
Opozorila
Petek, 17.11.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
11°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dvakrat novo leto v Zrečah


NOVICE

| |
01.01.2017      18:14
A A

Dvakrat novo leto v ZrečahDeli:

Najdaljši dan je bil v Zrečah najprej namenjen najmlajšim. LTO Rogla-Zreče, GIZ je skupaj z društvom prijateljev mladine Zreče organizirala otroško silvestrovanje pred občino Zreče. Ob deseti uri dopoldan je vse zbrane pozdravil DJ Kuky. Otroci so tako ob zvokih glasbe plesali in prepevali ter delili svoje novoletne želje. Le te so lahko  še napisali na poseben srček in jih izobeseli na smerečico želja. Le ta je sedaj postavljena v Turistični pisarni Zreče. Ob sladkih dobrotah in pisanih balonih so skupaj ob dvanajsti uri pričakali »novo leto« in nazdravili z otroško penino. Ob deseti uri zvečer pa se je pričelo tradicionalno silvestrovanje prav tako pred občino Zreče. Za zabavo sta poskrbela ansambel Vrt in ansambel Frajerke. Za ostalo gostinsko ponudbo pa je poskrbel Dnevni bar Lara. Točno ob polnoči pa je vse zbrane podzdravil podžupan Drago Šešerko in ob skupni zdravici vsem voščil veliko zdravja, ljubezni ter uspehov v novem letu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI LTO Rogla-Zreče, GIZ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


LTO Rogla-Zreče, GIZ
LTO Rogla-Zreče, GIZ
CESTA NA ROGLO 11 J
Tel:(03) 759 04 70
Koledar dogodkov Preglej vse
November 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.11.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.