Logo MojaObčina.si

Zreče

JUTRI
6°C
-4°C
ČE.
1°C
-1°C
Deli
2155

Otvoritev rekonstrukcije ceste Koroška vas

V nedeljo 23.10.2016 ob 12 uri je pred domačijo Hohler v Koroški vasi na Pohorju  potekala uradna otvoritev rekonstrukcije ceste Brezje - Koroška vas.

Uradni govornik na otvoritvi, ki jo je pripravila krajevna skupnost Gorenje skupaj s krajani je bil župan Občine Zreče mag. Boris Podvršnik. V kulturnem programu so nastopili Ljudski pevci iz Kunigunde in Kvartet pihal Zreške godbe. Cesto je blagoslovil župnik gospod Stanko Krajnc.

S simboličnim prerezom traku se je uradno otvorilo novih 495 metrov asfaltirane lokalne ceste, s čimer so se izboljšali vozni in varnostni pogoji na cesti, ki povezuje našo občino s sosednjo občino Oplotnica.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!