Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.11.2018

oblačno
Ponoči in zjutraj bo v zahodni Sloveniji delno jasno. Drugod bo oblačno, ponekod v notranjosti bo zjutraj rahlo snežilo. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 2, na Primorskem okoli 4 °C.
2°C | 3°C
torek, 18.11.2018
0°C | 5°C
sreda, 20.11.2018
1°C | 5°C
četrtek, 21.11.2018
3°C | 6°C
petek, 22.11.2018
4°C | 5°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
3°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

90 let Avguštine Ugršek


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
13.07.2016      15:27
A A

90 let Avguštine UgršekDeli:

V mesecu juliju je praznovala svoj visoki ljubilej 90 let,  Avguština Ugršek  iz Prepuža. Bila je dvakrat poročena. V prvem zakonu s Poldijem  Cvahtejem se jima je rodil sin Poldi, v drugem z Alojzem  Ugrškom pa sin Slavko.  Vse življenje je trdo delala od zore do mraka in ljubeče skrbela za družino. Sedaj je že 26 let vdova.  Zanjo lepo skrbita sin Poldi in njegova žena.  Zelo rada ima svojih sedem vnukov in šest pravnukov. Vedno je dobre volje in pravi, da jeza škoduje lepoti. Najraje je v naravi ob ribniku  ter opazuje  indijske tekačice.  Pred leti je veliko hodila na izlete. Rada se pohvali, da ji gre tako dobro kot še nikoli, le zdravje ji malo nagaja. Obiskal  jo je poverjeniški  odbor  Območnega društva invalidov Dravinjske doline: Šefka Gobec, Alojz Burlak in Anton Kušter.  Zaželeli so ji  še veliko zdravih in srečnih let.

Olga Pančič

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zreče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!