Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
11°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
12°C | 25°C
ponedeljek, 03.07.2017
11°C | 26°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
16°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

MePZ Strune z ljubeznijo med ljudi


OBČINSKE, LOKALNE SKUPNOSTI, DOGODKI, DRUŠTVA, UMETNOST

| |
29.06.2016      17:24
A A

MePZ Strune z ljubeznijo med ljudi


V nedeljo, 19. 6. 2016, so ob 18. uri Kulturni dom v Zrečah ponovno napolnili glasbenih užitkov željni poslušalci. Mešani pevski zbor Strune je pripravil pevsko doživetje, nadaljevanje koncerta Can you feel the love tonight izpred petih let.


MePZ Strune
MePZ Strune
Deli:

Deževno nedeljsko popoldne so si ljubitelji zborovskega petja lahko popestrili z obiskom koncerta zreškega Mešanega pevskega zbora Strune (MePZ Strune). Koncert Can you feel the love tonight 2 je nadaljevanje koncerta iz leta 2011, na katerem so predstavili različne zvrsti glasbe, od slovenskih narodnih in zabavnih do italijanskih ter angleških popularnih pesmi. Na repertoarju so se izmenjavale pesmi odličnih izvajalcev, kot so Michael Bublé, Queen, Tabu, Čuki, Zreških 6... Samostojni koncert zbora sta popestrila dva posebna gosta. Matjaž Jelen, pevec skupine Šank Rock, in Marko Vozelj, ki je včasih prepeval s Čuki, zdaj pa z Mojstri, sta večeru dodala svojo noto. Z odlično kemijo med njima in zborom sta pozitivno energijo z odra s pomočjo benda Can you feel the orchestra ponesla tudi med občinstvo. K popolni ubranosti celotnega zbora prispeva prav vsak pevec, česar se zelo dobro zaveda perspektivni zborovodja Samo Jezovšek, ki pa je vlogo solistke zaupal Tei Lampreht. Le-ta je navdušila s pesmijo Samo nasmeh je bolj grenak in z Markom Vozljem zapela uspešnico skupine Čuki iz leta 1999 - Ljubi me, ljubi. Večer se je zaključil v atmosferi pozitivnih in prijetnih občutkov, ki so greli srca prav vsakega izmed obiskovalcev, ki so z željo po ponovitvi koncerta zapuščali dvorano.

Koncerta ne bi bilo mogoče izpeljati brez sponzorjev in donatorjev, ki so jim Strune še posebej hvaležne.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI MePZ Strune? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


MePZ Strune
MePZ Strune
Cesta na Roglo 15
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.