Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.09.2018

jasno
Ponoči se bo povsod razjasnilo, ponekod po nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 10 do 15, ob morju okoli 18 °C.
13°C | 29°C
sobota, 20.09.2018
13°C | 28°C
nedelja, 22.09.2018
14°C | 17°C
ponedeljek, 23.09.2018
7°C | 23°C
torek, 24.09.2018
13°C | 22°C
Opozorila
Četrtek, 20.9.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
29°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Pesem prijateljskih zborov


KULTURA, DRUŠTVA

| |
25.10.2016      8:15
A A

Pesem prijateljskih zborovDeli:

 

KUD Jurij Vodovnik Zreče je v nedeljo 23. oktobra 2016 organiziral že svoj 10. pevski koncert, ki nosi naslov PESMI PRIJATELJEVANJA. Koncert se je odvijal na res lepo sončno in toplo nedeljo v Centru šolskih in obšolskih dejavnosti na Gorenju. Prav vreme je še bolj pripomoglo, da je bilo vzdušje odlično in, da so gledalci doživeli čudovit kulturni dogodek. Poleg društvenega zbora – MePZ Jurij Vodovnik, ki je poskusno izvedel Vodovnikovo Kantato in požel navdušenje gledalcev, so nastopili še naslednji zbori, oziroma pevske skupine:

-          Moški pevski zbor POBJE s Črnega Vrha nad Idrijo

-          Ženski pevski zbor POŠTENE ŽENE iz Gotovelj pri Žalcu

-          Ženska vokalna skupina VIVERE iz Slovenske Bistrice

-          Mešani pevski zbor DURI s Cola nad Ajdovščino 

Koncert sta odlično povezovali Janja Žnidarko in Dragica Černigoj Kropf, ki tudi z veliko ljubeznijo pripravi čudovito in všečno besedilo. Morda tudi soupadanje različnih dogodkov na isti dan, povzroča, da niso zasedeni vsi pripravljeni stoli v telovadnici Centra, vendar v upanju, da bo iz leta v leto gledalcev le nekoliko več, društvu pripravljenost in navdušenje za organiziranje v bodoče ne bosta pošla.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO UMETNIŠKO DRUŠTVO JURIJ VODOVNIK ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!