Logo MojaObčina.si

Zreče

JUTRI
9°C
-3°C
TOR.
7°C
-5°C
Deli
1120

Pesem prijateljskih zborov

 

KUD Jurij Vodovnik Zreče je v nedeljo 23. oktobra 2016 organiziral že svoj 10. pevski koncert, ki nosi naslov PESMI PRIJATELJEVANJA. Koncert se je odvijal na res lepo sončno in toplo nedeljo v Centru šolskih in obšolskih dejavnosti na Gorenju. Prav vreme je še bolj pripomoglo, da je bilo vzdušje odlično in, da so gledalci doživeli čudovit kulturni dogodek. Poleg društvenega zbora – MePZ Jurij Vodovnik, ki je poskusno izvedel Vodovnikovo Kantato in požel navdušenje gledalcev, so nastopili še naslednji zbori, oziroma pevske skupine:

-          Moški pevski zbor POBJE s Črnega Vrha nad Idrijo

-          Ženski pevski zbor POŠTENE ŽENE iz Gotovelj pri Žalcu

-          Ženska vokalna skupina VIVERE iz Slovenske Bistrice

-          Mešani pevski zbor DURI s Cola nad Ajdovščino 

Koncert sta odlično povezovali Janja Žnidarko in Dragica Černigoj Kropf, ki tudi z veliko ljubeznijo pripravi čudovito in všečno besedilo. Morda tudi soupadanje različnih dogodkov na isti dan, povzroča, da niso zasedeni vsi pripravljeni stoli v telovadnici Centra, vendar v upanju, da bo iz leta v leto gledalcev le nekoliko več, društvu pripravljenost in navdušenje za organiziranje v bodoče ne bosta pošla.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!