Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

delno oblačno
Danes se bo predvsem na Primorskem in Notranjskem oblačnost čez dan spet povečala. Drugod bo precej jasno. Popoldne bo ponekod spet zapihal jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 16°C.
3°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
6°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
2°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-6°C | 6°C
torek, 28.11.2017
-6°C | 6°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
3°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Ob materinskem dnevu


KULTURA

| |
23.03.2016      11:03
A A

Ob materinskem dnevuDeli:
V torek, 22. marca so člani KUD Jurij Vodovnik iz Zreč pripravili v kavarni hotela Dobrava v Zrečah koncert ob materinskem dnevu. Z veselimi pesmimi o pomladi, ljubezni in mamicah je nastopil je MePZ Jurij Vodovnik, za prijazen nagovor pa je poskrbela članica njihove sekcije Beseda, Dragica Černigoj Kropf. Čeprav je bilo v kavarni zelo veliko gostov iz Nemčije, ki besedil pesmi niso razumeli, so bili nad koncertom izredno navdušeni. Nagradili so nas z velikimi aplavzi in ob koncu izjavili, da je bil koncert "pika na I" njihovega bivanja v Zrečah.

Marija Kovačič


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI KULTURNO UMETNIŠKO DRUŠTVO JURIJ VODOVNIK ZREČE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!