Logo MojaObčina.si

Zreče

DANES
1°C
-6°C
JUTRI
4°C
-2°C
Deli
1179

Ana Gričnik praznovala 90 let

Ana Gričnik po domače Zdovčeva Ančka iz Brezja pri Ločah, je praznovala svoj 90. rojstni dan.

Bila je poročena z Janezom Gričnikom.  Sedaj pa je že 19 let vdova.  Na veliki kmetiji sta z možem trdo delala vse življenje, od jutra do večera.  Ker nista imela potomcev,  sta svoje imetje podarila nečaku  Janezu Gričniku.  Ana ga je vzljubila kot svojega sina in ima rada njegovo družino.  Janez  in žena Darinka sedaj ljubeče  skrbita zanjo, ker sama tega več ne zmore.  Ana je zelo dobrosrčna in hvaležna  za vse, kar storijo zanjo. Občasno še bere Novice,  veliko pa posluša radio. Pred dnevi jo je obiskal  poverjeniški  odbor Območnega društva invalidov Dravinjske doline  in ji zaželel  še veliko zdravja  in sreče,  ter da  se ob njeni 100 - letnici spet srečajo.


Olga Pančič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij