Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.10.2018

delno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno in ponekod po nižinah sprva megleno. V notranjosti Slovenije se bodo občasno pojavljale manjše padavine, deloma plohe. Zapihal bo severni do severovzhodni veter, na Primorskem šibka do zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 10 do 14, na Primorskem do 18 °C.
9°C | 14°C
ponedeljek, 22.10.2018
5°C | 16°C
torek, 23.10.2018
3°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
5°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 16°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Ana Gričnik praznovala 90 let


NOVICE

| |
14.07.2016      9:56
A A

Ana Gričnik praznovala 90 let


Ana Gričnik po domače Zdovčeva Ančka iz Brezja pri Ločah, je praznovala svoj 90. rojstni dan.


Deli:

Bila je poročena z Janezom Gričnikom.  Sedaj pa je že 19 let vdova.  Na veliki kmetiji sta z možem trdo delala vse življenje, od jutra do večera.  Ker nista imela potomcev,  sta svoje imetje podarila nečaku  Janezu Gričniku.  Ana ga je vzljubila kot svojega sina in ima rada njegovo družino.  Janez  in žena Darinka sedaj ljubeče  skrbita zanjo, ker sama tega več ne zmore.  Ana je zelo dobrosrčna in hvaležna  za vse, kar storijo zanjo. Občasno še bere Novice,  veliko pa posluša radio. Pred dnevi jo je obiskal  poverjeniški  odbor Območnega društva invalidov Dravinjske doline  in ji zaželel  še veliko zdravja  in sreče,  ter da  se ob njeni 100 - letnici spet srečajo.


Olga Pančič
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI OBMOČNO DRUŠTVO INVALIDOV DRAVINJSKE DOLINE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!