Logo MojaObčina.si

Žirovnica

DANES
9°C
-6°C
JUTRI
9°C
-2°C
2154

Nekaj utrinkov iz letošnje proslave ob občinskem prazniku in podelitvi občinskih priznanj

Osrednja proslava ob prazniku Občine Žirovnica je bila v petek, 3.decembra, v Dvorani pod Stolom. Za kulturni program je poskrbelo Gledališče Toneta Čufarja Jesenice z gosti Ditko in Ferijem Lainščkom. Plaketo Občine Žirovnica za leto 2021 sta prejela nekdanji uspešni smučarski skakalec Rok Justin Brega in Janko Vidic iz Vrbe, dejaven član Konjeniškega kluba Stol, ki aktivno sooblikuje društveno in družabno življenje občini nasploh. Občinsko priznanje nagrada Občine Žirovnica za leto 2021 pa je prejel Žiga Blatnik, predsednik Kolesarskega kluba Završnica.

Podeljene so bile tudi občinske nagrade za leto 2020, ker lani prireditve zaradi COVID ukrepov ni bilo.

Naziv častni občan občine Žirovnica za leto 2020 je prejel dr. Maksimiljan Sagadin

Plaketa občine Žirovnica za leto 2020  je prejel Igor Čarni in prostovoljke projekta »starejši za starejše« Društva upokojencev Žirovnica.  Nagrada občine Žirovnica za leto 2020 pa je šla v roke  Marjanu Dobnikarju.

Županova priznanja za leto 2020 pa sta prejeli zlata maturantka Vida Leskovar in poverjenica Društva upokojencev Žirovnica Ivanka Sodja.

(foto P. Kus)

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi