Logo MojaObčina.si

Žirovnica

DANES
26°C
16°C
JUTRI
29°C
14°C
4370

Letno srečanje izvajalcev socialnovarstvenih storitev na območju občine Žirovnica

V torek, 12.4.2022, so se na pobudo CSD  Gorenjska, enota Jesenice na Občini Žirovnica srečali na letnem sestanku vsi izvajalci socialnovarstvenih storitev na območju občine. Udeležba je bila zelo dobra, saj so se sestanka udeležili predstavniki CSD Jesenice, župnijska Karitas, RK Jesenice, OŠ Žirovnica, predstavnica doma F. Bergelja iz Jesenic, DPM Žirovnica, PP Jesenice, DU Žirovnica in občinska uprava z županom. Ga Anita Bregar iz CSD Jesenice in župan g. Leopold Pogačar sta udeležence pozdravila in se jim zahvalila za udeležbo. Po predstavitvi problematike, dela, statistike in rešitev s strani CSD Jesenice, so vsi izvajalci storitev predstavili svoje delo v preteklem letu, izzive, težave in rešitve, vsak za svoje področje. Župan je na koncu predstavil načrte in vizijo občine na tem področju in se vsem zbranim zahvalil za njihov prispevek na področju skrbi za socialno šibke in starejše. Dogovorili so se, da bodo s tovrstnim delom nadaljevali, si pomagali in pri tem tesno sodelovali.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi