Logo MojaObčina.si

Žiri

DANES
15°C
-5°C
JUTRI
19°C
-5°C

Slovenski podjetniški sklad objavil "Javni poziv COVID19 za nakup zaščitne opreme"

Javni sklad Republike Slovenije za podjetništvo je objavil »Javni poziv za COVID19 za nakup zaščitne opreme«.
Javni poziv je odprt do 31.10.2020.

Na poziv se lahko prijavijo mikro, mala in srednje velika podjetja s sedežem v Republiki Sloveniji, ki se kot pravna ali fizična oseba, ukvarjajo z gospodarsko dejavnostjo in so organizirana kot gospodarske družbe, samostojni podjetniki posamezniki ali zadruge.

Cilj javnega poziva je z nepovratnimi sredstvi spodbuditi ciljne skupine k nakupu zaščitne opreme. V okviru projekta se podjetjem sofinancira nakup zaščitne opreme (pralnih obraznih zaščitnih mask, obraznih zaščitnih mask za enkratno uporabo, zaščitnih rokavic, razkužil, brezstičnih termometrov za merjenje telesne temperature) za zagotovitev ustrezne zaščite pred okužbami in širjenjem virusa COVID19.

Namen javnega poziva pa je zagotovitev ustrezne varnosti zaposlenih in varnega poslovanja v času epidemije COVID19 oz. po njej kot preventiva pred ponovnim širjenjem virusa.

Vsebina javnega poziva je dostopna na povezavi: https://podjetniskisklad.si/sl/razpisi?view=tender&id=107

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi