Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
15°C
JUTRI
26°C
16°C
Oceni objavo

Plamenica v Žireh doskočila v nordijski center

Po zasluženem nedeljskem počitku je jeklena lepotica novi teden popotovanj začela v Nordijskem centru Žiri, kjer je skakalka Ema Klinec baklo predala nordijskemu kombinatorcu Erazmu Stanoniku, ki se je spustil z baklo po doskočišču. Nato je plamenico predal mladima uspešnima športnicama Jerici Jesenko in Izadori Kopač, ki sta jo ponesli do kolesarjev Luka Tavčarja in Marcela Gladka, ki sta jo pripeljala do državne prvakinje v teku na 10 km Zoje Ikić. Zoja je v hitrem tempu prinesla leseno – jekleno baklo do stanovalcev doma starejših občanov SENECURA, ki so jo ponosno predali balinarjem, ki so jo prinesli na nogometno igrišče. Na igrišču so krog z baklo odtekli otroci OŠ Žiri, Drušvo Šola zdravja, Žana Rojnik, udeleženka Poletnih OI 2012 v Londonu in Žana Justin. Prisotne je pozdravil župan Franci Kranjc in že tako pestro dogajanje je popestrila Pihalna godba Alpina Žiri. Po individualnem in skupinskem fotografiranju prisotnih z baklo, je ta nadaljevala svojo deževno pot v naslednjo občino, Gorenjo vas – Poljane.

Oglejte si tudi