Logo MojaObčina.si
DANES
7°C
4°C
JUTRI
8°C
8°C
Oceni objavo

Odstranjevanje podrtega drevja ob vodotokih

Obveščamo lastnike gozdov, ki imajo gozd ob vodotokih, da bo Direkcija Republike Slovenije za vode (DRSV), urgentno pričela z urejanjem in čiščenjem vodotokov reke SORE in pritokov. Odstranjevali bodo poškodovano drevje in drevje, ki ogroža vodotoke oz. njihovo pretočnost. Lastniki gozdov v neposredni bližini vodotokov lahko takšno drevje, če je na njihovi parceli, posekajo tudi sami po obveznem predhodnem dogovoru z revirnim gozdarjem.

Pri revirnem gozdarju lahko lastniki tudi dobijo informacijo, kdaj in kje bo DRSV izvajala dela. Pričetek del je sicer predviden čez približno dva tedna.

Revirni gozdar:              Mihevc Matjaž   041 657 220

Predstavnik vodarjev:  Mrak Simon        031 782 686


Oglejte si tudi