Logo MojaObčina.si

Žiri

DANES
11°C
0°C
JUTRI
16°C
0°C

Prodaja rabljene športne opreme stare telovadnice OŠ Žiri

Občina Žiri, na podlagi 78. člena Zakona o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti (ZSPDSLS-1, Ur. l. RS 11/18, 79/18) in 19. člena Uredbe o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti (Ur. l. RS, št. 31/18)  objavlja NAMERO O SKLENITVI NEPOSREDNIH POGODB ZA PRODAJO PREMIČNEGA STVARNEGA PREMOŽENJA - rabljene športne opreme v stari telovadnici OŠ Žiri.

Predmet prodaje je rabljena športna oprema v stari telovadnici OŠ Žiri, ki je v lasti občine Žiri in je razvidna iz seznama v prilogi.

Ponudniki naj pošljejo svoje vloge na priloženem obrazcu (ponudba) najkasneje do vključno dne 30.9.2021 v zaprti kuverti na naslov: Občina Žiri, Loška cesta 1, 4226 Žiri ali osebno oddajo v sprejemno pisarno občine Žiri. V spodnjem levem kotu mora biti oznaka: »NE ODPIRAJ-PONUDBA-RABLJENA OPREMA«. Na hrbtni strani kuverte mora biti naziv in polni naslov pošiljatelja oz. ponudnika.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi