Logo MojaObčina.si

Žalec

JUTRI
27°C
9°C
PON.
24°C
13°C
5319

Obvestilo: cepljenje za nenaročene

V Zdravstvenem domu Žalec za četrtek, 15. 7. 2021, načrtujemo akcijo cepljenja proti Covid-19 brez predhodnega naročanja. Cepljenje nenaročenih bo potekalo med 8. in 10.30 uro v Kulturnem domu Žalec (Dom II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a).

Cepili bomo s cepivoma JANSEN in PFIZER-BioNTech. Udeležite se lahko vsi od vključno 18. leta dalje, ki nimate znakov bolezni (povišana telesna temperatura, slabo počutje, kašljanje, izcedek iz nosu…). Cepili bomo s prvim odmerkom cepiva. Drugi odmerek cepiva, s katerim bomo cepili v četrtek, se predvideva čez 3 tedne, zato boste takrat ponovno povabljeni na cepljenje. S sabo morate imeti zdravstveno izkaznico in osebni dokument.

Tisti, ki ste v tem tednu že naročeni na cepljenje, prosimo upoštevajte dodeljeni termin in se cepljenja za nenaročene ne udeležujte. Enako velja za vse tiste, ki ste že prejeli prvi odmerek cepiva – o terminu za drugi odmerek boste obveščeni.

Na razpolago bomo imeli približno 300 odmerkov cepiva Pfizer in 50 odmerkov cepiva Jansen.

JZ Zdravstveni dom » dr. Jožeta Potrate« Žalec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi