Logo MojaObčina.si
JUTRI
5°C
5°C
SOB.
3°C
3°C
Oceni objavo

Akcija "Trajnostno v službo"

#trajnostnamobilnost #evropskitedenmobilnosti #samo1planet #care4climate #sptm  

Občina Žalec pričenja z akcijo »Trajnostno v službo«, ki je potekala že leta 2018. Vabimo vas, da se ji pridružite. Namen akcije je promocija in vzpodbujanje kolesarjenja in pešačenja v službo. Tako boste vsi zaposleni v javnih zavodih na območju Občine Žalec, ki se boste odločili sodelovati in beležili prihode v službo (s kolesom, peš ali uporabo JPP), sodelovali v akciji, ki se pričenja 7. avgusta 2020. Na koncu akcije boste lahko sodelovali tudi pri nagradnem žrebanju.

Vabimo vas, da se pridružite akciji, se prijavite in se čim večkrat pripeljete s kolesom, pripešačite na delo ali uporabite javni prevoz ter s tem postanete vzgled ostalim.

Več o akciji lahko preberete v priloženem obvestilu. 

Priložena je tudi prijavnica k sodelovanju v akciji.

Oglejte si tudi