Logo MojaObčina.si
DANES
12°C
1°C
JUTRI
14°C
-1°C
Oceni objavo

Božičkov nabiralnik čaka na vaša pisma v Čarobnem kotičku

Dragi otroci,

letos nas čaka najbolj čaroben božič, saj v naše mesto prihaja čisto pravi Božičkov nabiralnik s severnega pola!
Vsa zbrana pisma v njem bodo odpotovala daleč na Laponsko, kjer prebiva dobri mož. Božiček jih bo prebral, želje prečesal in otrokom še pred božičem poslal uradna potrdila s severnega pola, da je pisma prejel.

 

Božičkov nabiralnik vas bo čakal v našem Čarobnem kotičku, ki se nahaja v atriju Savinove hiše (Šlandrov trg 25) inČarobni kotiček bo odprt vsak dan do 6. januarja 2024 med 10.00 in 20.00.

Nabiralnik se 13. decembra 2023 seli v avlo Doma II. slovenskega tabora Žalec (nova lokaicja zaradi slabe vremenske napovedi), kjer bo ob 17.00 tudi otroška predstava in druge otroške animacije. Na ta dan bo možno še zadnjič oddati pisma, nato pa vsa zbrana pisma naših otrok romajo daleč na sever.

Otroci, doma zapišite v pismo svoje najbolj skrite želje, starši pa si le naj zapomnijo, kaj ste napisali Božičku, preden ga zapečatite. Nato pismo prinesite v Čarobni kotiček in ga oddajte v Božičkov nabiralnik. Ob tem se ne pozabite fotografirati in tako ustvariti fotografijo za božični album.

Starši, ne pozabite skenirati QR-kode, ki vas preusmeri na stran, kamor vpišete podatke svojega otroka, da bo prejel Božičkovo uradno potrdilo o prejemu pisma.

Družino, ki pisma vsako leto odnese na severni pol in jih osebno preda Božičku, boste lahko spremljali od 15. do 17. decembra na FB profilu Mrs. B. Rose - Najlepša otroška potovanja. Predajo pisem Božičku bodo objavili 17. decembra ob 10.00. Potem pa bomo v pričakovanju uradnih potrdil s severnega pola le še odštevali do božiča!

Vse o božični zgodbi in o pogojih sodelovanja si lahko preberete na spletni strani www.bozickovnabiralnik.si. 

Oglejte si tudi