Logo MojaObčina.si

Žalec

DANES
3°C
-7°C
JUTRI
5°C
-8°C

MALI SAVINJČANI BEREMO 2020/2021

V začetku jeseni začenjamo osmo sezono branja predšolskih otrok Mali Savinjčani beremo. Še vedno je projekt, ki ga enote Medobčinske splošne knjižnice Žalec izvajamo z vrtci Spodnje Savinjske doline, namenjen otrokom, starim od štiri do šest let.

 

Otroci bodo s starši izbirali iz raznovrstnega nabora knjig, ki jih vsebuje najnovejši katalog z naslovnicami in s kratkimi vsebinskimi oznakami. Dovolj bo branja za bližino, za učenje jezika, za čustva, odzive, pogovor.

Navodila so podobna kot vsa leta doslej, najdete jih na internetnih straneh žalske knjižnice. 

 

Veselimo se zaključnih prireditev naslednje leto, a pustimo času čas, da prežene meglice prek ravnice in prikliče sonce.

 

https://www.zal.sik.si/mali-savinjcani-beremo-2020-21/ 

 

#malisavinjčaniberemo #knjiznicazalec #bralniprojekt

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi