Logo MojaObčina.si

Žalec

JUTRI
5°C
-4°C
SRE.
5°C
-6°C

Obvestilo o delovanju vrtcev v Žalcu od 2.11.2020

Obveščamo, da je Župan Občine Žalec sprejel soglasje k delovanju enot JZ Vrtci Občine Žalec in sicer v enoti Žalec II, na naslovu Prežihova 3, enoti Žalec III, na naslovu Prežihova 2, Žalec in - glede na obseg potreb po nujnem varstvu - v rezervnih enotah, enoti Petrovče, Petrovče 97, in enoti Šempeter, Starovaška ul. 17, Šempeter v Savinjski dolini, ter k delovanju enote Waldorfskega vrtca Žalec na naslovu Ulica Ivanke Uranjek 6, Žalec.

Na osnovi soglasja  bodo navedene enote v času ukrepov za zajezitev koronavirusa delovale od 2.11.2020 do preklica, oziroma rezervni enoti glede na obseg potreb po nujnem varstvu.  

Sklepa o soglasju sta v priponki.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi