Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 24.10.2017

pretežno jasno
Ponoči se bo od zahod zjasnilo in zjutraj bo povsod pretežno jasno. Predvsem v severni in vzhodni Sloveniji bo pihal okrepljen severni veter. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, v zatišnih legah okoli 0 stopinj C.
-1°C | 13°C
sreda, 25.10.2017
0°C | 17°C
četrtek, 26.10.2017
2°C | 20°C
petek, 27.10.2017
3°C | 19°C
sobota, 28.10.2017
1°C | 12°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
13°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Medgeneracijsko središče Zagorje ob Savi ......


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
09.09.2014      8:16
A A

Medgeneracijsko središče Zagorje ob Savi jeseni z novimi brezplačnimi aktivnostmi za vse generacije


Po poletni pavzi Medgeneracijsko središče Zagorje, ki deluje v sklopu Mladinskega centra Zagorje, ponovno ponuja pester program brezplačnih aktivnosti za vse generacije. Medgeneracijsko središče Zagorje ob Savi je sicer s prvimi poskusnimi aktivnostmi začelo maja 2013, z obogatenim programom pa bo nadaljevalo tudi jeseni 2014.


Deli:

V programe Medgeneracijskega središča Zagorje ob Savi se redno vključuje že več kot 150 obiskovalcev.  Aktivnosti vodijo prostovoljci, ki so pripravljeni svoje znanje in kompetence deliti z obiskovalci tečajev, delavnic, predavanj, tematskih srečanj. V slabem letu delovanja je tako  z njimi sodelovalo  več kot 25 prostovoljcev, ki so izvedli že več kot 700 prostovoljskih ur.

 

Svoje delo  so v aprilu 2014 predstavili na prvem Medgeneracijskem festivalu „Srečen za živet“. Širši javnosti so želeli na ta način približati medgeneracijsko sodelovanje in povezovanje, promovirati pomen prostovoljstva v lokalnem okolju, predstaviti možnosti aktivnega preživljanja prostega časa ter krepiti odnose med organizacijami in društvi. Festival je bil zelo dobro sprejet tako s strani obiskovalcev, kot tudi s strani lokalnih društev, organizacij, zavodov, ki so se na festivalu prestavljali.

 

Od septembra naprej Medgeneracijsko središče Zagorje ob Savi ponuja številne brezplačne aktivnosti za vse generacije, na katere se je potrebno predhodno prijaviti (preko 040 457 079 ali medgeneracijsko.sredisce@gmail.com). Celoten program je na voljo na povezavi www.mczos.si/2014/09/brezplacne-jesenske-aktivnosti-medgeneracijskega-sredisca-zagorje.

 

 

Vljudno vabljeni!

 

 

Več informacij o Medgeneracijskem središču Zagorje ob Savi je na voljo na spletni strani Mladinskega centra Zagorje ob Savi (www.mczos.si) ali na družabnem omrežju Facebook (www.facebook.com/MedgeneracijskoSredisceZagorjeObSavi).
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Zagorje ob Savi!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!