Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

DANES
26°C
12°C
JUTRI
27°C
13°C
716

Poostren nadzor nad ustavljanjem in parkiranjem vozil na označenih poteh namenjenih intervencijskim vozilom

Medobčinski inšpektorat in redarstvo Zasavje obvešča, da bodo policisti Policijske postaje Zagorje ob Savi in občinski redarji Medobčinskega inšpektorata in redarstva Zasavje v okviru svojih pristojnosti  v času med 03. in 07. februarjem 2014 opravljali poostren nadzor nad ustavljanjem in parkiranjem vozil na označenih poteh namenjenih intervencijskim vozilom v Zagorju ob Savi.

 

Pogosto opažamo, da v okolici večstanovanjskih stavb občani vozila parkirajo na označenih intervencijskih poteh, s tem pa onemogočajo dostop intervencijskih vozil gasilcev ali reševalcev do stavbe ter posledično ogrožajo zdravje in življenje ljudi.

 

Občane pozivamo k spoštovanju cestno prometnih predpisov.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi