Logo MojaObčina.si

Zagorje ob Savi

JUTRI
22°C
7°C
PON.
14°C
8°C
742

Čestitke Dušanu Kastelicu, dobitniku nagrade Prešernovega sklada

Izjemni zagorski ustvarjalec, animator, ilustrator, oče Perkmandeljčevega lika in prejemnika številnih prestižnih filmskih nagrad Dušan Kastelic je letošnji dobitnik nagrade Prešernovega sklada za kratki film Celica. Povsem zasluženo.
Globok poklon in iskrene čestitke Dušanu za prejem najvišjega slovenskega priznanja za kulturniške stvaritve.
Dušanu želimo še obilo navdiha, plod katerega so njegovi navdušujoči liki, s katerimi zna očarati in začarati tako ostro umetniško oko kot čute ljudi, ki se z umetnostjo srečujejo le kot gledalci. Verjamemo, da bo Dušan, tako kot njegove stvaritve, še dolgo pogumno štrlel iz sivega povprečja.

Občina Zagorje ob Savi

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi