Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.07.2018

jasno
Danes bo pretežno jasno, le v severovzhodni Sloveniji občasno zmerno oblačno. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 33 °C.
15°C | 31°C
petek, 18.07.2018
16°C | 31°C
sobota, 20.07.2018
17°C | 31°C
nedelja, 21.07.2018
18°C | 31°C
ponedeljek, 22.07.2018
17°C | 27°C
Opozorila
Četrtek, 19.7.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

R.M. Studio z Vrhnike ponovno ustvarja na ......


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
11.08.2016      8:47
A A

R.M. Studio z Vrhnike ponovno ustvarja na modnem dogodku


Renata Metljak in Meta Bizjan sta ponovno pokazali, da frizerstvo ni samo delo v frizerskem salonu ampak, da lahko svoje delo popeljeta tudi na višjo raven.


Zmagovalka Vrhničanka Klavdija Makuc
Zmagovalka Vrhničanka Klavdija Makuc
Deli:

Renata Metljak je 30.7. s pomočjo orginaztorjev Praznika košnje na Banjšicah organizirala prvi izbor Miss Predalpskega bisera.Na izboru so sodelovala dekleta iz vse Slovenije, med njimi tudi nekaj Vrhničank. Dekleta so se predstavila v štirih hodih. Najprej v oblekah Butika Karin z Brezovice pri Ljubljani, v drugem in tretjem hodu so se predstavile v oblačilih za angleški in westrn stil jahanja trgovine Rope Stars. V zadnjem hodu pa so se predstavile v kreacijah mlade oblikovalke Anje Brelih, ki je obleke, glede na to da je to praznik košnje, izdelala iz jute oz žaklovine in s tem vse skupaj povezala s podeželjem, konji in naravo. Da so dekleta izgledala kot iz škatljice poleg prelepih oblek so poskrbeli frizerji pod vodstvom Mete Bizjan in vizažisti pod vodstvom Špele Gliha 

Dekleta je ocenjevala 8 članska komisija, ki so jo sestavljali, predsednik turističnega društva Banjšice Jakob Čargo, predsednik tamkajšnje krajevne skupnosti Dejan Strgar,štajerski slavček Damjan Murko, voditelj in družabni kronist Nejc Simšič, maneger Rok Keber, bivša barovka - Vrhničanka- Tanja Balabanič in bivši barovec Črt Banko, ter bivša Bigbrotherka in misica Maja Žbogar.
Med predstavitvami deklet, so za bolj sproščeno vzdušje poskrbeli s svopjimi nastopi Damjan Murko, Nuša Rojs, plesne skupine Cawboy Ritem, Vražja Dekleta in Koun3 Souls. Vsekakor pa usklajenosti glasbe in primernih glasbenih podlag nebi bilo brez DJ Mihe Japlja, ki je tudi naš sokrajan.
Za Miss predalpskega bisera je bila izbrana Vrhničanka Klavdija Makuc, ki je kot zmagovalka dobila glavno nagrado, ki jo je omogočil Avto triglav Ljubljana. Poleg nje pa so stale še 1. spremljevalka- Eva Plešnar, 2. spremljevalka- Jo Zornik in Miss simpatičnosti Renata Lovrin. 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.07.2018 | Ostalo
Rimski tabor v Starem malnu
23.07.201 | Tečaji in delavnice
Počitniške Likovne Ustvarjalnice
19.07.2018 | Ostalo
Rimski tabor v Starem malnu
23.07.201 | Tečaji in delavnice
Počitniške Likovne Ustvarjalnice

Bodite prvi pri oddaji mnenja.