Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
13°C
4°C
JUTRI
15°C
5°C
15919

Nova ambulanta družinske medicine v ZD Vrhnika

V Zdravstvenem domu Vrhnika obveščajo, da se s tem ponedeljkom, odpre nova ambulanta družinske medicine. Katarina Verdnik, dr.med, spec.druž.med bo s tem dnem pričela z opredeljevanjem novih pacientov.

Ambulanta se nahaja v novih prostorih zdravstvenega doma, v 1.nadstropju. 

Zaradi trenutne epidemiološke situacije, v zdravstvenem domu še vedno veljajo strožji varnostni ukrepi. Zato je pred opredelitvijo in podpisom izjave o izbiri osebnega zdravnika obvezno predhodno naročilo na telefon 01-810-66-63 v ordinacijskem času ambulante, objavljenem na spletni strani zdravstvenega doma.

Pričakujeta vas zdravnica Katarina Verdnik in diplomirana medicinska sestra Judita Jerina.

 

Gašper Tominc

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi