Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
31°C
16°C
JUTRI
32°C
16°C
Deli

Bojevniški tabor šole HOSTA za osnovnošolce


Bojevniški tabor Šole Hosta Robidišče

 

PON 23. julij do SOB 28. julij 2018 Šest dni

PON 13. avgust do SOB 18. avgust 2018 Šest dni

 

Lokacija Robidišče nad Nadižo, Breginj, Kobarid

Starost od 7 do 14 let (osnovnošolci)

Spanje: Mongolska jurta s skupnimi ležišči ali samostojni šotorčki

Cena: 190 eur (vključuje vse)

 

Opis tabora:

Bojevniška šola HOSTA je šola za nego zdravih mišljenjskih in vedenjskih navad, ki izvirajo iz razumevanja zakonov življenja in razumevanja človekove potrebe po pristnejšem odnosu do sebe, drugih in narave. Današnji način življenja se močno razlikuje od prvobitne človekove narave in zanemarja vzgojo in nego vrlin, ki otroka oblikujejo v samostojno razmišljujočega človeka, ki pozna samega sebe in zna vzpostaviti zdrav odnos in mero do vsega. Daljše bivanje v neokrnjeni naravi in ritem razbremenjen vsakodnevne rutine, v otroku prebudi nove dimenzije doživljanja samega sebe. Cilj bojevniškega pouka je prebuditev samoniklosti in enkratnosti, s katero je obdarjen vsak otrok, jo izluščiti iz balasta nepotrebnega znanja, ki otroka dela odvisnega in nemirnega, ga seznaniti z osnovnimi kvalitetami bojevnika kot so svoboda, ustvarjalnost, sposobnost samostojnega presojanja, sodelovanje in pridnost, navdih za življenju koristnih delih in številna druga znanja in vrednote, ki osvobajajo odvisnosti od hrane, tehnologije, nasilja in drugih nezdravih družbeno vsiljenih potreb.

 
Program in ostale informacije si lahko preberete na naši facebook strani
https://www.facebook.com/events/2226271310933891/

ali osebno po telefonu 031 481 014

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi