Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
20°C
10°C
PET.
18°C
6°C
Deli

1.majska delavnica UPOČASNITVE na rajskem Robidišču nad Kobaridom

Otvoritev nove sezone ekološke kmetije Robidišče 25.aprila

Vabljeni na Hostine delavnice Upočasnitve in se pridružite obredu Vrelca mladosti – pomlajevalni tibetanski obred) v nedeljo 29.4. popoldan in zvečer okoli 17h, ki ga vodi mojstrica borilnih veščin in Hostina vodnica delavnic Marjeta O. Šumrada, na večer pomiritve ob ognju in na pogovore o tvornem odzivanju na pritiske vsakdana, na vodeno meditacijo samo-spoznanja in druge prijeme Upočasnjevanja, ki vas bodo z rednim izvajanjem spet vrnila v prisotnost in zavedanje. Zaželene najave na 031 481 014.

Lep prvomajski izlet:
Vabljeni v neokrnjenost kobariške pokrajine na višino 700m, kjer je pomlad šele v zametkih, sprehodite se do prečiste reke Nadiže in se naužijte tišine, ki jo lahko slišiš. Lepa destinacija za občuje časa, ki ga je svet pozabil, duhovi civilizacije pa zaradi majhnosti in odmaknjenosti preprosto obšli. Sion novega časa. Otroci vabljeni na ogled in božanje kozic, ovac in krotkih islandskih konj. Gurmani boste uživali v domačih kmečkih jedeh in ovčjih sirnih dobrotah. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi