Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj se bo na severu in v hribovitih krajih na zahodu države pooblačilo. Drugje bo zjutraj še deloma jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 8 do 15 °C
12°C | 24°C
petek, 25.04.2018
11°C | 26°C
sobota, 27.04.2018
11°C | 22°C
nedelja, 28.04.2018
9°C | 26°C
ponedeljek, 29.04.2018
11°C | 27°C
Opozorila
Sreda, 25.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Ali poznate zdravljenje z bioresonančno ......


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
07.06.2017      8:58
A A

Ali poznate zdravljenje z bioresonančno metodo?


Ste vedeli, da človeško telo oddaja zelo različna elektromagnetna nihanja? Vsaka celica, vsako tkivo, organ niha na svoj način in vpliva na druge. S pomočjo bioresonance lahko vsako celico na­učimo pravilnega in zdravega valovanja ter telo spodbudimo, da se pozdravi samo.


Deli:

Cilj bioresonančne terapije je odkriti vzrok posameznikove težave oziroma bole­zni, telesu posredovati »zdravilni impulz« in ga spodbuditi, da začne spet delovati kot har­monična celota. Bioresonanca je naravna di­agnostična in terapevtska metoda, ki temelji na osnovah biofizike, kvantne fizike, klasič­ne medicine in tradicionalne kitajske medi­cine. Človeka obravnava celostno in je pov­sem varna, neboleča in primerna za vsakogar – otroke, starejše, nosečnice, športnike …

Pomaga pri vseh boleznih in tegobah. Najpogosteje se pri težavah z alergijami, sklepi in hrbtenico, kožo, sečili in prebavili, dihali, pri virusnih ter bakterijskih okužbah, glavo­bolih, tudi migrenah, kronični utrujenosti in stresu. Uspešna je pri odpravljanju hormon­skih neravnovesij, okrevanju po poškodbah, operacijah in krepitvi imunskega sistema. Z bioresonančnimi terapijami ne odpravljamo le simptomov, ampak odkrivamo tudi vzro­ke za določene težave.

Če boste obiskali Dom zdrav­ja ob Tržaški cesti v Logatcu, vas bo s to metodo pobližje seznanil zdravilec in bioresonančni terapevt Matija Liška. (nč)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 458
Izšla: 26.03.2018
Poglej Pdf