Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Danes dopoldne bo pretežno oblačno, predvsem v vzhodni polovici Slovenije bo tudi deževalo. Nekaj več sonca bo na Primorskem. Zapihal bo veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Popoldne se bo delno zjasnilo, še bodo možne posamezne krajevne plohe. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 27, na Primorskem okoli 30°C.
17°C | 29°C
torek, 24.07.2018
16°C | 29°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 30°C
četrtek, 26.07.2018
17°C | 29°C
petek, 27.07.2018
17°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.7.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
29°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Zdravje in lepota

Ali poznate zdravljenje z bioresonančno ......


ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
07.06.2017      8:58
A A

Ali poznate zdravljenje z bioresonančno metodo?


Ste vedeli, da človeško telo oddaja zelo različna elektromagnetna nihanja? Vsaka celica, vsako tkivo, organ niha na svoj način in vpliva na druge. S pomočjo bioresonance lahko vsako celico na­učimo pravilnega in zdravega valovanja ter telo spodbudimo, da se pozdravi samo.


Deli:

Cilj bioresonančne terapije je odkriti vzrok posameznikove težave oziroma bole­zni, telesu posredovati »zdravilni impulz« in ga spodbuditi, da začne spet delovati kot har­monična celota. Bioresonanca je naravna di­agnostična in terapevtska metoda, ki temelji na osnovah biofizike, kvantne fizike, klasič­ne medicine in tradicionalne kitajske medi­cine. Človeka obravnava celostno in je pov­sem varna, neboleča in primerna za vsakogar – otroke, starejše, nosečnice, športnike …

Pomaga pri vseh boleznih in tegobah. Najpogosteje se pri težavah z alergijami, sklepi in hrbtenico, kožo, sečili in prebavili, dihali, pri virusnih ter bakterijskih okužbah, glavo­bolih, tudi migrenah, kronični utrujenosti in stresu. Uspešna je pri odpravljanju hormon­skih neravnovesij, okrevanju po poškodbah, operacijah in krepitvi imunskega sistema. Z bioresonančnimi terapijami ne odpravljamo le simptomov, ampak odkrivamo tudi vzro­ke za določene težave.

Če boste obiskali Dom zdrav­ja ob Tržaški cesti v Logatcu, vas bo s to metodo pobližje seznanil zdravilec in bioresonančni terapevt Matija Liška. (nč)
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Vrhnika!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1
23.07.201 | Tečaji in delavnice
Počitniške Likovne Ustvarjalnice
23.07.201 | Tečaji in delavnice
Počitniške Likovne Ustvarjalnice

Bodite prvi pri oddaji mnenja.