Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
2°C
-1°C
JUTRI
3°C
-1°C
Deli
2486

Začasni nastanitveni center za migrante ostaja v pripravljenosti

Na svoji 113. redni seji, 7. decembra 2016, je Vlada RS sprejela sklep o vzdrževanju začasnih nastanitvenih centrov za migrante na Dobovi, v Šentilju, Lendavi in na Vrhniki v pripravljenosti do konca prve polovice leta 2017. S tem je bil spremenjen oz. podaljšan sklep z dne 28. junija 2016, ki je predvideval vzdrževanje teh centrov na imenovanih lokacijah zgolj do 31. decembra 2016. Glede na trenutno stanje migracijskih tokov je Vlada mnenja, da je smiselno vzdrževanje začasnih nastanitvenih centrov podaljšati še za šest mesecev, in sicer do 30. junija 2017.

Damjan Debevec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij