Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
17°C
12°C
JUTRI
23°C
12°C
Deli
9556

Vpisujemo nove člane

Počitnice so mimo in z oktobrom se začenjajo na Vrhniki tudi taborniška srečanja.
Če te zanima življenje v naravi, bi rad spoznal nove prijatelje, potoval po Sloveniji in izven njenih meja ter se pri tem neizmerno zabaval. Potem so taborniki pravi naslov. 

To je le nekaj posameznikov iz naše več kot 40 milijonske družine iz celega sveta; Ali si vedel, da so taborniki tudi Andrej Šifrer, Bojan Križaj in Manca Košir ter športni komentator Tomaž Hudomalj. Med igranjem nogometa si je čas vzel celo David Beckham, David Bowie pa je prav gotovo naredil prve pevske korake. Celo Michelle Obama in Taylor Swift sta mladost preživeli pri tabornikih. 

Srečanja potekajo tedensko na OŠ Ivana Cankarja na Lošci 1, z njimi pa bomo pričeli v prvem tednu oktobra.. Sprejemamo otroke od 2. razreda dalje, ne glede na kraj bivanja, pridružijo pa se nam lahko tudi odrasli prostovoljci, ki si želijo taborniške izkušnje.
Urnik za prva srečanja:
2. razred: 
petek 18.00 (Petra Jelovšek in Katja Fortuna)
3. razred: 
četrtek ob 17.00 (Tinkara Sluga)
4. razred in 5. razred: 
petek ob 16.00 (Mark Dolenšek in Svit Drašler)
6. razred: 
petek ob 17.00 (Nina Fortuna)
7. razred:
petek 17.00 (Mark Dolenšek)
8. razred: 
petek 17.00 (Petra Jelovšek)
9. razred: 
četrtek ob 18.00 (Grega Zor) 

Za dodatne informacije smo vam na voljo na elektronskem naslovu; rodenajstasola@gmail.com

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi