Logo MojaObčina.si

Vrhnika

DANES
2°C
-1°C
JUTRI
3°C
-1°C
6287

Na sejmu Natour Alpe Adria tudi Vrhnika

V sredo je na Gospodarskem razstavišču odprl svoja vrata sejem za turizem in prosti čas – Natour Alpe Adria, ki bo odprt še danes in jutri.

Kot so nam sporočili iz Zavoda Ivana Cankarja, se Vrhnika predstavlja v dveh sklopih: »Vse štiri dni bomo prisotni na delu sejma Aktivni & Fit: v dvorani Urška se skupaj predstavljajo vrhniška športna društva in Zavod Ivana Cankarja Vrhnika. V soboto pa nas boste lahko obiskali tudi na pultu Turizma Ljubljana (RDO Osrednja Slovenija) v marmorni dvorani, kjer bomo za vas cel dan kuhali kavo in vam z veseljem predstavili pestro turistično ponudbo Cankarjevega mesta.« Sejem poteka že 28. leto zapored, dolga leta pa se na njem predstavlja tudi Vrhnika.

(gt) 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij