Občine: Bistrica ob Sotli, Brežice, Kostanjevica na Krki, Krško, Radeče, Sevnica Občine: Benedikt, Cerkvenjak, Cirkulane, Destrnik, Dornava, Duplek, Gorišnica, Hajdina, Hoče-Slivnica, Juršinci, Kidričevo, Kungota, Lenart, Lovrenc na Pohorju, Majšperk, Makole, Maribor, Markovci, Miklavž na Dravskem polju, Oplotnica, Ormož, Pesnica, Podlehnik, Poljčane, Ptuj, Rače-Fram, Ruše, Selnica ob Dravi, Slovenska Bistrica, Središče ob Dravi, Starše, Sveta Ana, Sveta Trojica v Slovenskih goricah, Sveti Andraž v Slovenskih goricah, Sveti Jurij v Slovenskih goricah, Sveti Tomaž, Šentilj, Trnovska vas, Videm, Zavrč, Žetale Občine: Borovnica, Brezovica, Dobrepolje, Dobrova-Polhov Gradec, Dol pri Ljubljani, Domžale, Grosuplje, Horjul, Ig, Ivančna Gorica, Kamnik, Komenda, Litija, Ljubljana, Log - Dragomer, Logatec, Lukovica, Medvode, Mengeš, Moravče, Škofljica, Šmartno pri Litiji, Trzin, Velike Lašče, Vodice, Vrhnika Občine: Bloke, Cerknica, Ilirska Bistrica, Loška dolina, Pivka, Postojna Občine: Ajdovščina, Bovec, Brda, Cerkno, Idrija, Kanal ob Soči, Kobarid, Miren-Kostanjevica, Nova Gorica, Renče-Vogrsko, Šempeter-Vrtojba, Tolmin, Vipava Občine: Apače, Beltinci, Cankova, Črenšovci, Dobrovnik, Gornja Radgona, Gornji Petrovci, Grad, Hodoš, Kobilje, Križevci, Kuzma, Lendava, Ljutomer, Moravske Toplice, Murska Sobota, Odranci, Puconci, Radenci, Razkrižje, Rogašovci, Sveti Jurij ob Ščavnici, Šalovci, Tišina, Turnišče, Velika Polana, Veržej Občine: Črnomelj, Dolenjske Toplice, Kočevje, Kostel, Loški Potok, Metlika, Mirna, Mirna Peč, Mokronog-Trebelno, Novo mesto, Osilnica, Ribnica, Semič, Sodražica, Straža, Šentjernej, Šentrupert, Škocjan, Šmarješke Toplice, Trebnje, Žužemberk Občine: Ankaran, Divača, Hrpelje-Kozina, Izola, Komen, Koper, Piran, Sežana Občine: Hrastnik, Trbovlje, Zagorje ob Savi Občine: Braslovče, Celje, Dobje, Dobrna, Gornji Grad, Kozje, Laško, Ljubno, Luče, Mozirje, Nazarje, Podčetrtek, Polzela, Prebold, Rečica ob Savinji, Rogaška Slatina, Rogatec, Slovenske Konjice, Solčava, Šentjur, Šmarje pri Jelšah, Šmartno ob Paki, Šoštanj, Štore, Tabor, Velenje, Vitanje, Vojnik, Vransko, Zreče, Žalec Občine: Črna na Koroškem, Dravograd, Mežica, Mislinja, Muta, Podvelka, Prevalje, Radlje ob Dravi, Ravne na Koroškem, Ribnica na Pohorju, Slovenj Gradec, Vuzenica Občine: Bled, Bohinj, Cerklje na Gorenjskem, Gorenja vas-Poljane, Gorje, Jesenice, Jezersko, Kranj, Kranjska Gora, Naklo, Preddvor, Radovljica, Šenčur, Škofja Loka, Tržič, Železniki, Žiri, Žirovnica Vrhnika
JUTRI
14°C
0°C
SOB.
10°C
1°C
Oceni objavo

Tekmovanje ob 20 letnici Kovinoplastike

SD Kovinoplastika Lož je ob svoji 20-letnici delovanja priredila strelsko tekmovanje na strelišču v Ložu. Tekmovanje je potekalo na šest mestnem strelišču v s serijsko zračno puško v kategoriji moški in ženske. Ker z organizatorjem že kar nekaj let sodelujemo smo se vabilu prijazno odzvali z ekipo moških in ekipo žensk. v prijateljskem vzdušju smo se zvrstili na strelišču, Tone in njegova ekipa pa je opravila ocenitev tarč, druga ekipa pa se je pripravljala na pogostitev. Ko so tekmovanje zaključili zadnji strelci, smo se nato vsi skupaj odpravili na rezervno lokacijo, kjer so nas že pričakovali z malico. V prijetnem kramljanju in izmenjevanju izkušenj, so opravili še zadnje popravke in priprave na razglasitev. Tekmovanja se je udeležilo 11 ekip. Najuspešnejši smo bili strelci iz Vrhnike, kjer je v ženski konkurenci zmagala Benjamina Rudolf, pred Mojco Rus in Dolores Šuštar iz Izole, naša tretja članica Katarina Jilek je bila četrta. Rezultati so bili tesni, tako da so razvrstitev odločale malenkosti. Tudi v moški kategoriji sta bila na stopničkah dva vrhniška strelca in sicer na najvišji Bojan Lampreht, drugi Dejan Della Torre iz Vremščice in na tretji Bojan Lampreht ml. Matija Japelj kot tretji član ekipe je osvojil 22. mesto. In še razvrstitev ekip: 1. mesto SD Vrhnika - moški, 2. mesto domačini Kovinoplastika Lož, 3. mesto SD IX. korpus - Piran in 4. mesto ženska ekipa SD Vrhnika, ki je le za krog zgrešila stopničke. 

In ker je bilo za povrh še lepo vreme, smo svoje polne trebuščke prenesli še na balinarsko igrišče, kjer pa nismo bili tako uspešni kot v streljanju. Z nami so pometli kočevski strelci, katerim smo se zahvalili za učne ure, ampak vtis na igrišču pa je ostal. Ker so nekateri za nagrado dobili tudi hodulje, so svojo hojo po modni pisti preizkusili najpogumnejši. Ob tej priliki bi se organizatorju Tonetu še enkrat zahvalil za prijeten dan, dobro pogostitev in mu začelel še nadalnje uspešno sodelovanje v strelskem športu.

Oglejte si tudi